ul. 3 Maja 159, 05-800 Pruszków

Usługi HDS | Transport HDS   Pruszków

Potrzebujesz szybko załadować ładunek i przewieźć go we wskazane miejsce? Mamy na to sposób! Nasz samochód samozaładowczy HDS już czeka, aby podjechać pod wskazany adres.

Usługi transportowe HDS – szybkie i ekonomiczne ładowanie

Masz ładunek do przewiezienia we wskazane miejsce? A może chcesz szybko oddać sporo złomu do skupu, ale nie wiesz, jak efektywnie go zapakować? Zamiast tradycyjnej opcji, wybierz samochód samozaładowczy HDS wyposażony w żuraw przeładunkowy.

Dlaczego to dobra opcja?

  • Oszczędzasz czas – jeden pojazd, wiele funkcji. Podjeżdża, załadowuje, przewozi, rozładowuje. To usługa All-In-One, przyspieszająca tempo pracy – niezależnie od towaru posiadamy specjalistyczne maszyny i samochody ciężarowe, które poradzą sobie z każdym ładunkiem.
  • Redukujesz koszty – samochód HDS ma na pokładzie jednego kierowcę specjalizującego się w transporcie kontenerów i ładunku. Nie musisz angażować operatorów wózków widłowych, ani wypożyczać dodatkowego sprzętu.
  • Skracasz cykl transportowy – w ramach usług dźwigowych oferujemy szybki załadunek i rozładunek, które są gwarancją większej liczby cykli transportowych. W ten sposób przyspieszasz dostawy i zwiększasz przepustowość ładunków.

Wybierz samochód samozaładowczy i miej pewność sprawnego załadunku przez rzetelną firmę działającą na rynku ponad 13 lat.

To gdzie mamy podjechać? 🙂


Usługi HDS – sprawnie ładujemy i wieziemy do celu!

Jesteś raptem kilka kroków od pozbycia się ładunków w kilka chwil:

Pierwszy kontakt telefoniczny

Wszystko zaczyna się od rozmowy, a u nas normalnie – po ludzku – wystarczy zadzwonić i się dogadaamy. Oczywiście możesz odwiedć też nasz skup i wszystko umówić.

Wspólnie ustalamy datę wykonania usługi

Wszystkie terminy są kwestią indywidualną, dlatego dostosujemy się w 100% do Twoich potrzeb i wymagań. Choć doba nie jest z gumy, to my staramy się być.

Podjeżdżamy samochodem pod właściwy adres

W umówionym terminie, nasz specjalista podjeżdża samochodem samozaładowczym pod wskazany adres.

Ładujemy materiały do kontenera

Bez wózków widłowych, koparek i zatrudniania innych specjalistów. Wystarczy nasz samochód i operator. Pójdzie szybko i sprawnie!

Wieziemy ładunek pod wskazane miejsce

Chcesz przewieźć ładunek, a może oddać go bezpośrednio do naszego skupu? Podjedziemy tam, gdzie będzie trzeba!

Satysfakcja z dobrze wykonanej usługi

Całość przebiegła pomyślnie! Ty masz problem z głowy, a my robimy dobrą robotę. Nasz kodeks honorowy to działanie według ustaleń!

Samochody HDS do transportu już czekają!

Jak widzisz, współpraca z naszą firmą jest prosta i jasna – bez ukrytych kosztów i formalności.

Oferujemy szybkie realizacje zamówień i wykonanie zadania przywozu i odbioru ładunku według Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami już teraz i wspólnie ustalmy szczegóły podjechania samochodem samozaładowczym we wskazane przez Ciebie miejsce!

Zapraszamy do współpracy – Wynajem HDS – Dźwig, transport

Ładujemy szybko, ekonomicznie i efektywnie! Zadzwoń, omówimy szczegóły i wszystko dogadamy, czekamy na Twój telefon!

Porozmawiajmy o współpracy