ul. 3 Maja 159, 05-800 Pruszków

Skup rozruszników samochodowych

Skup rozruszników – Aktualne cenyFirma Green Recycling oferuje atrakcyjne ceny za używane rozruszniki. Sprawdź aktualną stawkę tutaj: Skup złomu – Cennik

Skup rozruszników samochodowych – Czy warto je sprzedawać?Wizyta w serwisie samochodowym zakończyła się informacją pod tytułem „rozrusznik do wymiany”? Nie musisz go wyrzucać. Jeśli rozrusznik jest zepsuty i nie nadaje się do naprawy, warto go sprzedać na skup złomu. W ten sposób można odzyskać część jego wartości i przyczynić się do ochrony środowiska. Rozruszniki samochodowe mogą być wykonane z żelaza, miedzi i aluminium, a to cenne metale, które można poddać recyklingowi. W ten sposób nie tylko chronisz planetę przed zanieczyszczeniami, ale możesz również zarobić.


Skup alternatorów – CennikPoza rozrusznikiem masz ten zepsuty alternator i nie wiesz, co z nim zrobić? Zapraszamy do skupu złomu Green Recycling, gdzie prowadzić skup rozruszników i alternatorów oraz innych części auta np. akumulatorów.

Czy warto u nas sprzedać złom?

U nas możesz sprzedać złom stalowy i zużyte części samochodu. Będąc u nas, masz gwarancję sprawiedliwej i szybkiej wyceny i wypłaty gotówki do ręki. Sprawdź naszą ofertę.

Skup złomu Green Recycling – Skupujemy również miedź, stal, makulaturę i wiele innych

Prowadzimy także skup innych metali oraz makulatury, w tym papieru i folii. Uzbierało Ci się sporo odpadów metalowych i papierowych i nie masz jak ich przetransportować do skupu? Nie ma problemu. Zadzwoń. Przyjedziemy, wycenimy, wypłacimy gotówkę od ręki i zabierzemy odpady z Twojego podwórka, garażu lub domu.

Współpraca bez
ukrytych kosztów i formalności

Zachęcamy do kontaktu z nami, oferujemy szybkie realizacje zamówień i wykonanie zadania przywozu i odbioru złomu w kontenerach na najwyższym poziomie.


biuro@skup-zlomu.waw.pl

tel. +48 791 663 888

ul. 3 Maja 159, 05-800
Pruszków, woj. Mazowieckie

Pozbądź się złomu, oddaj go nam!

W Twoim domu lub ogrodzie leży nie potrzebny Ci złom i chcesz się go pozbyć, a nie wiesz co z nim zrobić?

Porozmawiajmy o współpracy