ul. 3 Maja 159, 05-800 Pruszków

Utylizacja dokumentów

Dlaczego należy skutecznie niszczyć dokumenty

Często zdarza się, że dokumenty z ważnymi danymi firmy lub klientów wyrzucane są po prostu do kosza. Jest to zdecydowanie zła praktyka, gdyż istnieje ogromne ryzyko przechwycenia tych danych przez osoby trzecie.

Wyobraź sobie, co by się stało, gdyby wrażliwe dane, dotyczące Twojej firmy lub spraw prywatnych, trafiły w ręce konkurencji, urzędu lub złodzieja? Konsekwencje z pewnością byłyby niezwykle przykre, nie tylko z punktu widzenia prawa, ale również działalności Twojej firmy.

W Green Recycling udowadniamy, że można rozwiązać ten problem bezpiecznie i ekspresowo.

Gdybyśmy zapewnili, że stos dokumentów zniknie krótko po telefonie do nas, a dane, które się tam znajdowały, zostaną zniszczone zgodnie z wysoką normą bezpieczeństwa DIN-3, to czy przystałbyś na taką propozycję?


Profesjonalne niszczenie dokumentów na już

Nasza najnowsza usługa, wychodzi naprzeciw potrzebom firm, w których “robota papierkowa” jest czymś powszechnym, a utylizacja dokumentów problematyczna.

Dysponujemy najnowszą maszyną do bezpiecznej likwidacji dokumentów, która wszystkim się zajmie, a Ty będziesz miał spokojną głowę o to, że wrażliwe dane są bezpieczne i nikt nie będzie w stanie ich odczytać.


Co się stanie z Twoimi odpadami biurowymi?

Norma DIN-3 zakłada, że po utylizacji z Twoich dokumentów zostaną fragmenty, z których można będzie odczytać jedynie pojedyncze litery. Specjalnie sprasowane paczki odeślemy do recyklingu.

Jak to wygląda?

Dlaczego warto niszczyć dokumenty u nas?

  • 8 lat uczciwej pracy w branży recyclingu.
  • Niszczarka przemysłowa zgodna z normą DIN-3.
  • Wystawiamy faktury VAT oraz Karty Przekazania Odpadu.
  • Możliwy odbiór dokumentów z siedziby firmy.

Co zrobić teraz?

Zadzwoń do Andrzeja Barcika na +48 791 735 888 i ustal indywidualne warunki utylizacji dokumentów Twojej firmy, aby nikt nie był w stanie poznać szczegółów Twojej działalności!

Współpraca bez
ukrytych kosztów i formalności

Zachęcamy do kontaktu z nami, oferujemy szybkie realizacje zamówień i wykonanie zadania przywozu i odbioru złomu w kontenerach na najwyższym poziomie.


biuro@skup-zlomu.waw.pl

tel. +48 791 663 888

ul. 3 Maja 159, 05-800
Pruszków, woj. Mazowieckie

Pozbądź się złomu, oddaj go nam!

W Twoim domu lub ogrodzie leży nie potrzebny Ci złom i chcesz się go pozbyć, a nie wiesz co z nim zrobić?

Porozmawiajmy o współpracy

window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ xfbml : true, version : 'v7.0' }); }; (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = 'https://connect.facebook.net/pl_PL/sdk/xfbml.customerchat.js'; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));