ul. 3 Maja 159, 05-800 Pruszków

Skup aluminium

Co nazywamy aluminium?Aluminium to glin o czystości technicznej, zawierający różne ilości zanieczyszczeń, zależnie od metody otrzymywania. Jest jednym z najczęściej wykorzystywanych metali do produkcji różnego rodzaju przedmiotów codziennego użytku, części samochodowych, czy elementów wyposażenia domu i biura.

Zdecydowaną zaletą tego materiału jest fakt łatwego przetwarzania i odzyskania znacznej części surowca, aby ponownie użyć go do produkcji innych wyrobów, m.in. puszek, czy chłodnic samochodowych.

Skup aluminium Green Recycling – Co oferujemy?

Green Recycling to skup aluminium, w którym niemalże każdy odpad zyskuje nowe życie, a złom aluminiowy jest jednym z nich. W ramach współpracy odkupimy od Ciebie wszelkie ilości aluminium. Ze względu na atrakcyjne ceny tego surowca zachęcamy osoby prywatne, mniejszych i większych przedsiębiorców do współpracy w zakresie regularnego odbioru i odkupu aluminium bezpośrednio na terenie skupu lub w obrębie Twojego podwórka, jak i terenu firmy.


Skup aluminium – Co skupujemy?Nasz skup aluminium to miejsce, w którym możesz sprzedać m.in.: 

  • chłodnice pojazdów,
  • wióry,
  • puszki,
  • odlewy (np. elementy silników),
  • felgi samochodowe,
  • żaluzje,
  • rolety,
  • profile aluminiowe,
  • folie,

Skontaktuj się z nami teraz, a chętnie pomożemy Ci w transporcie elementów aluminiowych do naszego skupu. Pozbędziesz się odpadów i jeszcze na tym zarobisz!

Współpraca bez
ukrytych kosztów i formalności

Zachęcamy do kontaktu z nami, oferujemy szybkie realizacje zamówień i wykonanie zadania przywozu i odbioru złomu w kontenerach na najwyższym poziomie.


biuro@skup-zlomu.waw.pl

tel. +48 791 663 888

ul. 3 Maja 159, 05-800
Pruszków, woj. Mazowieckie

Pozbądź się złomu, oddaj go nam!

W Twoim domu lub ogrodzie leży nie potrzebny Ci złom i chcesz się go pozbyć, a nie wiesz co z nim zrobić?

Porozmawiajmy o współpracy

window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ xfbml : true, version : 'v7.0' }); }; (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = 'https://connect.facebook.net/pl_PL/sdk/xfbml.customerchat.js'; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));