ul. 3 Maja 159, 05-800 Pruszków

Odbiór odpadów jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Remontujesz? A może gruntownie porządkujesz? Podstawimy kontener i wywieziemy złom oraz odpady

Usługa idealna, kiedy potrzebna jest Ci wywózka

Planujesz remont, budowę lub chociażby gruntowne sprzątanie mieszkania, czy biura, ale nie wiesz co zrobić z odpadami lub złomem, które pojawią się przy wykonywaniu tych czynności?

Specjalnie na takie okoliczności, przygotowaliśmy zupełnie nową usługę, którą jest podstawianie kontenerów, służących do odbioru wszelkich elementów konstrukcji, kabli, mebli i rzeczy, które nie przydadzą się w nowym miejscu.
Zadzwoń do nas


Działamy szybko i sprawnie!

Tylko kilka kroków dzieli Cię od pozbycia się problemu zalegającego złomu lub odpadów

Pierwszy kontakt telefoniczny

Wszystko zaczyna się od rozmowy, a u nas normalnie – po ludzku – wystarczy zadzwonić i się dogadaamy. Oczywiście możesz odwiedć też nasz skup i wszystko umówić.

Wspólnie ustalamy datę odbioru odpadów

Wszystkie terminy są kwestią indywidualną, dlatego dostosowujemy się w 100% do oczekiwań i wymagań naszych Klientów

Pomagamy wybrać rodzaj kontenera

Pomagamy w oszacowaniu wielkości danego kontenera, w zależności od materiałów, jakie planujesz do niego wrzucać (produkcja, obróbka, remont).

Podstawiamy kontener pod właściwy adres

Nasze pojemniki są bardzo uniwersalne i wygodne w użytkowaniu. Mają otwierane drzwi, tym samym nie trzeba przerzucać złomu przez burty, co jest szczególnie kłopotliwe przy większych elementach

Czekamy na telefon od Ciebie w sprawie odbioru kontenera

Nie musisz martwić się transportem i formalnościami. Wystarczy tylko sygnał, że kontener jest załadowany i gotowy do odbioru, a nasi pracownicy zajmą się resztą! Ty po prostu poczekaj.

Satysfakcja z dobrze wykonanej usługi

Odbieramy kontener i zabieramy go do siebie w celu rozładowania i segregacji odpadów. Ty masz problem z głowy, a my robimy dobrą robotę. Nasz kodeks honorowy to działanie według ustaleń!

Poznaj wymiary kontenerów

Dopasujemy się do potrzeb Twojej wywózki, dysponujemy następującymi kontenerami.

Twoja firma ma problem z głowy!

Dzięki wielości rozmiarów naszych kontenerów, praktycznie nie ma mowy o tym, żebyśmy nie zmieścili się z Twoimi odpadami. Przyjeżdżamy, robimy swoje, a Ty pozbywasz się problemów ze złomem i odpadami.

Płacimy gotówką. Natychmiast!

Jak widzisz, współpraca z naszą firmą jest prosta i jasna – bez ukrytych kosztów i formalności.

Oferujemy szybkie realizacje zamówień i wykonanie zadania przywozu i odbioru złomu w kontenerach na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami teraz i wspólnie ustalmy szczegóły podstawienia kontenera w wybrane przez Ciebie miejsce!

Zgłoś odbiór

Zadzwoń, omówimy szczegóły i wszystko dogadamy, czekamy na Twój telefon!

Porozmawiajmy o współpracy

window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ xfbml : true, version : 'v7.0' }); }; (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = 'https://connect.facebook.net/pl_PL/sdk/xfbml.customerchat.js'; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));