ul. 3 Maja 159, 05-800 Pruszków

Odbiór złomu jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Remontujesz? A może gruntownie porządkujesz?
Podstawimy kontener i wywieziemy takie odpady jak: złom, metale kolorowe, karton, papier czy pleksi.

Usługa idealna, kiedy potrzebna jest Ci wywózka

Planujesz remont, budowę lub chociażby gruntowne sprzątanie, ale nie wiesz, co zrobić ze złomem, który pojawia się przy wykonywaniu tych czynności?

Specjalnie na takie okoliczności, przygotowaliśmy zupełnie nową usługę, którą jest podstawianie kontenerów, służących do odbioru folii, kartonu, papieru, złomu (stal, miedź, aluminium, mosiądz, żeliwo, cynk), pleksi, ołowiu, a nawet puszek. Uwaga! Nie skupujemy odpadów typu stare meble i śmieci. 🙂 


Działamy szybko i sprawnie!

Tylko kilka kroków dzieli Cię od pozbycia się problemu zalegającego złomu:

Pierwszy kontakt telefoniczny

Wszystko zaczyna się od rozmowy, a u nas normalnie – po ludzku – wystarczy zadzwonić i się dogadaamy. Oczywiście możesz odwiedć też nasz skup i wszystko umówić.

Wspólnie ustalamy datę odbioru odpadów

Wszystkie terminy są kwestią indywidualną, dlatego dostosowujemy się w 100% do oczekiwań i wymagań naszych Klientów

Pomagamy wybrać rodzaj kontenera

Pomagamy w oszacowaniu wielkości danego kontenera, w zależności od materiałów, jakie planujesz do niego wrzucać (produkcja, obróbka, remont).

Podstawiamy kontener pod właściwy adres

Nasze pojemniki są bardzo uniwersalne i wygodne w użytkowaniu. Mają otwierane drzwi, tym samym nie trzeba przerzucać złomu przez burty, co jest szczególnie kłopotliwe przy większych elementach

Czekamy na telefon od Ciebie w sprawie odbioru kontenera

Nie musisz martwić się transportem i formalnościami. Wystarczy tylko sygnał, że kontener jest załadowany i gotowy do odbioru, a nasi pracownicy zajmą się resztą! Ty po prostu poczekaj.

Satysfakcja z dobrze wykonanej usługi

Odbieramy kontener i zabieramy go do siebie w celu rozładowania i segregacji odpadów. Ty masz problem z głowy, a my robimy dobrą robotę. Nasz kodeks honorowy to działanie według ustaleń!

Poznaj wymiary kontenerów

Dopasujemy się do potrzeb Twojej wywózki, dysponujemy następującymi kontenerami.

Masz problem z głowy!

Dzięki wielości rozmiarów naszych kontenerów, praktycznie nie ma mowy o tym, żebyśmy nie zmieścili się z Twoimi odpadami. Przyjeżdżamy, robimy swoje, a Ty pozbywasz się problemów ze złomem i odpadami.

Płacimy gotówką. Natychmiast!

Jak widzisz, współpraca z naszą firmą jest prosta i jasna – bez ukrytych kosztów i formalności.

Oferujemy szybkie realizacje zamówień i wykonanie zadania przywozu i odbioru złomu w kontenerach na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami teraz i wspólnie ustalmy szczegóły podstawienia kontenera w wybrane przez Ciebie miejsce!

Zgłoś odbiór

Zadzwoń, omówimy szczegóły i wszystko dogadamy, czekamy na Twój telefon!

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady?

To zależy od 3 czynników: odległości od siedziby naszej firmy do Twojej firmy, wielkości kontenera oraz czasu, na jaki chcesz go wynająć. Chcesz poznać dokładną wycenę? Zadzwoń +48 791 735 888

Co obejmuje usługa wynajmu kontenera na odpady metalowe?

W ramach usługi podstawimy kontener na odpady metalowe, poczekamy, aż go zapełnisz, a kolejno odbierzemy i wrócimy do siedziby naszej firmy, by poddać odpady recyklingowi.

Jakie są rodzaje kontenerów?

Oferujemy wynajem i podstawianie kontenerów na odpady typu KP7, KP12, KP18, KP22, KP24, KP36.

Jaki jest czas wynajmu kontenera na odpady?

To zależy od Twoich potrzeb. Możemy wynająć kontener na jeden dzień, ale jesteśmy elastyczni. Potrzebujesz go dłużej? Nie ma problemu. W ramach konsultacji ustalimy, na jak długo wynajmiemy kontener.

Czy dostarczycie mi kontener na odpady zmieszane?

Tak. Możemy dostarczyć kontener na odbiór odpadów metalowych w tym złom stalowy, metale kolorowe, blachy, makulatura, czy pleksi.

Czy oferujecie wywóz śmieci?

Nie. Ta usługa nie wchodzi do zakresu naszych usług. Jeśli jednak pod pojęciem “śmieci” rozumiesz odpady metalowe, to tym możemy się zająć.

Jaki jest wasz zasięg świadczenia usługi?

Działamy w obrębie do 150 km od siedziby naszej firmy znajdującej się w Pruszkowie.

Jakie rodzaje odpadów można umieścić w kontenerze?

Specjalizujemy się w odbiorze odpadów metalowych, ponieważ zajmujemy się również ich recyklingiem. Dlatego niezależnie czy masz odpady stalowe, aluminiowe, z miedzi, czy makulaturę – tym możemy się zająć.

Jakie są wymiary naszych kontenerów?

Nasze kontenery mają różne szerokości, długości i wysokości. Najmniejszy ma 1,6 m wysokości, 2,3 m szerokości i 3,85 m długości, a największy 2,66 m wysokości, 2,44 m szerokości i 6,56 m długości.

Jakie są wymiary oraz charakterystyka samochodów dostarczających kontenery?

Podstawianie kontenerów odbywa się za pomocą ciężarówek HDS. Są to samochody z dźwigiem do transportowania, zdejmowania, pakowania odpadów i zakładania kontenera na pakę ciężarówki.

Porozmawiajmy o współpracy