ul. 3 Maja 159, 05-800 Pruszków

O nas

Zamieniamy szajs na hajs

Green Recycling to zespół zawsze uśmiechniętych i energicznych ludzi, dla których ważny jest legalny zysk, środowisko oraz zgodna z aktualnymi przepisami utylizacja odpadów. Jesteśmy z Pruszkowa i choć może wydać Ci się to podejrzane, od 13 lat działamy w 100% legalnie 😉

Skupujemy folię i makulaturę, akumulatory, odpady produkcyjne, wyroby metalowe oraz metale kolorowe.

Jak działamy?

Stawiamy przede wszystkim na uczciwość i transparentność wobec klientów, dlatego nie oszukujemy przy ważeniu, a nasze wagi są systematycznie kalibrowane. Zapewniamy bezpłatny odbiór złomu, abyś Ty nie musiał zaprzątać sobie tym głowy!

Otrzymany sprzęt, złom jest przez nas rozmontowywany, sortowany, oraz wysyłany do hut lub właściwych firm, które zajmują się dalszym przetwarzaniem surowców, w celu ponownego ich wykorzystania. Wszystkie niebezpieczne odpady przekazujemy do utylizacji, w sposób najbardziej bezpieczny dla środowiska.

Ty oddajesz nam złom, a my zamieniamy go w czysty zysk, płacąc Ci od razu – gotówką. Do każdej transakcji wystawiamy: faktury VAT, kartę przekazania odpadu, a następnie rejestrujemy ją w systemie BDO.

Czysty zysk

Aktualnie branża recyklingowa przechodzi spory kryzys. Sporo skupów złomu, co tu dużo mówić – po prostu upada i jest niewypłacalna.

Dzięki odpowiednim procedurom, aktywnemu śledzeniu sytuacji rynkowej oraz odpowiedniemu działaniu nasza firma pozostaje jednym z lokalnych liderów, zamieniając szajs na hajs!

Dajemy atrakcyjne warunki skupu złomu i surowców wtórnych, a także ułatwiamy Ci podjęcie właściwych decyzji, organizując nieodpłatny transport wyżej wymienionych towarów. Współpracując z naszą firmą pozbywasz się problemu, otrzymujesz konkurencyjną ofertę cenową oraz wracasz do domu z gotówką w portfelu.

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Skontaktuj się i przetestuj nas w działaniu!

Uzyskane Certyfikaty

Pozbądź się złomu, oddaj go nam!

W Twoim domu lub ogrodzie leży nie potrzebny Ci złom i chcesz się go pozbyć, a nie wiesz co z nim zrobić?

Porozmawiajmy o współpracy