ul. 3 Maja 159, 05-800 Pruszków
biuro@skup-zlomu.waw.pl
+48 791 663 888

O nas

Więcej o firmie

Nasza misja

Estetyka otoczenia, w którym funkcjonujemy, zdrowe i przyjazne środowisko życia oraz roztropne wykorzystywanie zasobów naszego globu jest tym, co leży nam na sercu.

Dlatego właśnie misją naszej firmy jest nie tylko działalność zarobkowa, ale również rozwijanie świadomości społecznej dotyczącej znaczenia recyklingu w życiu codziennym, ochrony środowiska i ochrony surowców naturalnych.

Wychodzimy naprzeciw naszym współmieszkańcom, oferując atrakcyjne warunki skupu złomu i surowców wtórnych oraz ułatwiając im podjęcie właściwych decyzji, organizując m.in. nieodpłatny transport w/w towarów od klienta.

Na wszelkie odpady klasyfikowane jako niebezpieczne wystawiamy Karty Przekazania Odpadu.


Profil firmy

Zajmujemy się skupem oraz sprzedażą złomu stalowego, metali kolorowych, surowców wtórnych oraz recyklingiem.

Nie kieruje nami wyłącznie chęć zarobku, ale przede wszystkim dbałość o środowisko naturalne oraz pogłębianie świadomości społecznej na temat ponownego wykorzystywania odpadów.

Stawiamy przede wszystkim na uczciwość i transparentność wobec klientów, dlatego nie oszukujemy przy ważeniu, a wagi są bardzo dobrze skalibrowane.

UWAGA! Wystawiamy faktury VAT oraz Karty Przekazania Odpadu, co nie jest częstą praktyką w przypadku skupów.

Sprzęt, który jest do nas dostarczany, demontujemy, sortujemy, a następnie wysyłamy do hut lub odpowiednich firm zajmujących się przetwarzaniem surowców.

Wszystko po to, aby w niedalekiej przyszłości zostały ponownie wykorzystane do produkcji najróżniejszych produktów, których używamy w codziennym życiu.

Wszelkie odpady niebezpieczne przekazywane do utylizacji, są w odpowiedni sposób zabezpieczone, aby nie narażać środowiska naturalnego.

Strona GREEN RECYCLING (www.skup-zlomu.waw.pl) jest własnością firmy.

Andrzej Barcik – właściciel
3 Maja 159, 05- 800 Pruszków,
NIP: 534- 212- 69- 94 | nr GIOŚ: E0018812Z

Zapraszamy do współpracy. Zadbajmy już teraz o świat, który nas otacza oraz spuściznę, jaką zostawimy naszym dzieciom!


Galeria z zakładu

 

Zobacz

Dobroczynność

Chętnie angażujemy się w akcje charytatywne. Swoją postawą chcemy dać innym przykład. Jeżeli szukają Państwo partnerów, czy pomocy w zorganizowaniu akcji dobroczynnej – zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem.

To nie oznacza, że włączamy się w każdą akcję.

Z chęcią zapoznamy się z Państwa problemem i potrzebami i obiecujemy zaangażować się w te akcje charytatywne, które będą uznane przez nas za priorytetowe.

Kliknij poniżej aby zobaczyć podziękowania.

 

Zobacz

Uzyskane Certyfikaty

Pozbądź się złomu, oddaj go nam!

W Twoim domu lub ogrodzie leży nie potrzebny Ci złom i chcesz się go pozbyć, a nie wiesz co z nim zrobić?

Porozmawiajmy o współpracy

Loading...