ul. 3 Maja 159, 05-800 Pruszków

Wynajem kontenerów na złom i odpady metalowe – Pruszków

Produkcja, obróbka? Co robisz ze złomem? My mamy na to sposób, odbieramy, zabieramy i płacimy!

Usługa odbioru dla Twojej firmy – Kontener na złom

Prowadzisz firmę i na magazynach zalegają Ci odpady metalowe w tym złom stalowy, metale kolorowe, blachy, makulatura, czy pleksi, których musisz się regularnie pozbywać? Właśnie po to jesteśmy!

Odbiór, segregacja, utylizacja – Zadzwoń

Specjalnie na takie okoliczności, przygotowaliśmy zupełnie nową usługę, którą jest podstawianie kontenerów, służących do odbioru wszelkich elementów konstrukcji, fragmentów kabli, złomu i rzeczy, które już Ci się nie przydadzą! Obsługujemy niemalże każdą branżę. Zapewniamy profesjonalną obsługę odbioru, w tym dostosowujemy pojemność kontenera, dostarczamy go pod wskazany adres, odbieramy w dogodnym terminie i rozliczamy, wystawiając kartę przekazania odpadów.

Miej pewność kompleksowej i terminowej obsługi przez rzetelną firmę działającą na rynku ponad 13 lat.


Wynajem kontenerów Pruszków – Działamy szybko i sprawnie!

Tylko kilka kroków dzieli Cię od pozbycia się problemu zalegającego złomu:

Pierwszy kontakt telefoniczny

Wszystko zaczyna się od rozmowy, a u nas normalnie – po ludzku – wystarczy zadzwonić i się dogadaamy. Oczywiście możesz odwiedć też nasz skup i wszystko umówić.

Wspólnie ustalamy datę odbioru odpadów

Wszystkie terminy są kwestią indywidualną, dlatego dostosowujemy się w 100% do oczekiwań i wymagań naszych Klientów

Pomagamy wybrać rodzaj kontenera

Pomagamy w oszacowaniu ładowności danego kontenera, w zależności od materiałów, jakie planujesz do niego wrzucać (produkcja, obróbka, remont).

Podstawiamy kontener pod właściwy adres

Nasze pojemniki są bardzo uniwersalne i wygodne w użytkowaniu. Mają otwierane drzwi, tym samym nie trzeba przerzucać złomu przez burty, co jest szczególnie kłopotliwe przy większych elementach

Czekamy na telefon od Ciebie w sprawie odbioru kontenera

Nie musisz martwić się transportem i formalnościami. Wystarczy tylko sygnał, że kontener jest załadowany i gotowy do odbioru, a nasi pracownicy zajmą się resztą! Ty po prostu poczekaj.

Satysfakcja z dobrze wykonanej usługi

Odbieramy kontener i zabieramy go do siebie w celu rozładowania i segregacji odpadów. Ty masz problem z głowy, a my robimy dobrą robotę. Nasz kodeks honorowy to działanie według ustaleń!

Poznaj wymiary kontenerów na odpady metalowe

Potrzebujesz kontener na odpad wielkogabarytowy? Cenisz sobie terminowość i klarowne rozliczenie? Z nami masz pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Dopasujemy się do potrzeb Twojej wywózki, dysponujemy pojemnikami o różnych wymiarach, które zapewniają szczelność i są wyposażone w otwieranie wrota, dzięki czemu łatwiej jest je zapełniać.

Twoja firma ma problem z głowy!

Dzięki wielości rozmiarów naszych kontenerów, praktycznie nie ma mowy o tym, żebyśmy nie zmieścili się z Twoimi odpadami. Przyjeżdżamy, robimy swoje, a Ty pozbywasz się problemów ze złomem i odpadami.

Płacimy gotówką. Natychmiast!

Jak widzisz, współpraca z naszą firmą jest prosta i jasna – bez ukrytych kosztów i formalności.

Oferujemy szybkie realizacje zamówień i wykonanie zadania przywozu i odbioru złomu w kontenerach na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami teraz i wspólnie ustalmy szczegóły podstawienia kontenera w wybrane przez Ciebie miejsce!

Wynajem kontenerów Pruszków

To koniec z problemem odpadów w Twojej firmie!

Zadzwoń, omówimy szczegóły i wszystko dogadamy, czekamy na Twój telefon!

Porozmawiajmy o współpracy