ul. 3 Maja 159, 05-800 Pruszków

Wynajem kontenerów na złom i odpady metalowe – Pruszków

Produkcja, obróbka? Co robisz ze złomem? My mamy na to sposób, odbieramy, zabieramy i płacimy!

Usługa odbioru dla Twojej firmy – Kontener na złom

Prowadzisz firmę i na magazynach zalegają Ci odpady metalowe w tym złom stalowy, metale kolorowe, blachy, makulatura, czy pleksi, których musisz się regularnie pozbywać? Właśnie po to jesteśmy!

Odbiór, segregacja, utylizacja – Zadzwoń

Specjalnie na takie okoliczności, przygotowaliśmy zupełnie nową usługę, którą jest podstawianie kontenerów, służących do odbioru wszelkich elementów konstrukcji, fragmentów kabli, złomu i rzeczy, które już Ci się nie przydadzą! Obsługujemy niemalże każdą branżę. Zapewniamy profesjonalną obsługę odbioru, w tym dostosowujemy pojemność kontenera, dostarczamy go pod wskazany adres, odbieramy w dogodnym terminie i rozliczamy, wystawiając kartę przekazania odpadów.

Miej pewność kompleksowej i terminowej obsługi przez rzetelną firmę działającą na rynku ponad 13 lat.


Wynajem kontenerów Pruszków – Działamy szybko i sprawnie!

Tylko kilka kroków dzieli Cię od pozbycia się problemu zalegającego złomu:

Pierwszy kontakt telefoniczny

Wszystko zaczyna się od rozmowy, a u nas normalnie – po ludzku – wystarczy zadzwonić i się dogadaamy. Oczywiście możesz odwiedć też nasz skup i wszystko umówić.

Wspólnie ustalamy datę odbioru odpadów

Wszystkie terminy są kwestią indywidualną, dlatego dostosowujemy się w 100% do oczekiwań i wymagań naszych Klientów

Pomagamy wybrać rodzaj kontenera

Pomagamy w oszacowaniu ładowności danego kontenera, w zależności od materiałów, jakie planujesz do niego wrzucać (produkcja, obróbka, remont).

Podstawiamy kontener pod właściwy adres

Nasze pojemniki są bardzo uniwersalne i wygodne w użytkowaniu. Mają otwierane drzwi, tym samym nie trzeba przerzucać złomu przez burty, co jest szczególnie kłopotliwe przy większych elementach

Czekamy na telefon od Ciebie w sprawie odbioru kontenera

Nie musisz martwić się transportem i formalnościami. Wystarczy tylko sygnał, że kontener jest załadowany i gotowy do odbioru, a nasi pracownicy zajmą się resztą! Ty po prostu poczekaj.

Satysfakcja z dobrze wykonanej usługi

Odbieramy kontener i zabieramy go do siebie w celu rozładowania i segregacji odpadów. Ty masz problem z głowy, a my robimy dobrą robotę. Nasz kodeks honorowy to działanie według ustaleń!

Poznaj wymiary kontenerów na odpady metalowe

Potrzebujesz kontener na odpad wielkogabarytowy? Cenisz sobie terminowość i klarowne rozliczenie? Z nami masz pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Dopasujemy się do potrzeb Twojej wywózki, dysponujemy pojemnikami o różnych wymiarach, które zapewniają szczelność i są wyposażone w otwieranie wrota, dzięki czemu łatwiej jest je zapełniać.

Twoja firma ma problem z głowy!

Dzięki wielości rozmiarów naszych kontenerów, praktycznie nie ma mowy o tym, żebyśmy nie zmieścili się z Twoimi odpadami. Przyjeżdżamy, robimy swoje, a Ty pozbywasz się problemów ze złomem i odpadami.

Płacimy gotówką. Natychmiast!

Jak widzisz, współpraca z naszą firmą jest prosta i jasna – bez ukrytych kosztów i formalności.

Oferujemy szybkie realizacje zamówień i wykonanie zadania przywozu i odbioru złomu w kontenerach na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami teraz i wspólnie ustalmy szczegóły podstawienia kontenera w wybrane przez Ciebie miejsce!

Wynajem kontenerów Pruszków

To koniec z problemem odpadów w Twojej firmie!

Zadzwoń, omówimy szczegóły i wszystko dogadamy, czekamy na Twój telefon!

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady?

To zależy od 3 czynników: odległości od siedziby naszej firmy do Twojej firmy, wielkości kontenera oraz czasu, na jaki chcesz go wynająć. Chcesz poznać dokładną wycenę? Zadzwoń +48 791 735 888

Co obejmuje usługa wynajmu kontenera na odpady metalowe?

W ramach usługi podstawimy kontener na odpady metalowe, poczekamy, aż go zapełnisz, a kolejno odbierzemy i wrócimy do siedziby naszej firmy, by poddać odpady recyklingowi.

Jakie są rodzaje kontenerów?

Oferujemy wynajem i podstawianie kontenerów na odpady typu KP7, KP12, KP18, KP22, KP24, KP36.

Jaki jest czas wynajmu kontenera na odpady?

To zależy od Twoich potrzeb. Możemy wynająć kontener na jeden dzień, ale jesteśmy elastyczni. Potrzebujesz go dłużej? Nie ma problemu. W ramach konsultacji ustalimy, na jak długo wynajmiemy kontener.

Czy dostarczycie mi kontener na odpady zmieszane?

Tak. Możemy dostarczyć kontener na odbiór odpadów metalowych w tym złom stalowy, metale kolorowe, blachy, makulatura, czy pleksi.

Czy oferujecie wywóz śmieci?

Nie. Ta usługa nie wchodzi do zakresu naszych usług. Jeśli jednak pod pojęciem “śmieci” rozumiesz odpady metalowe, to tym możemy się zająć.

Jaki jest wasz zasięg świadczenia usługi?

Działamy w obrębie do 150 km od siedziby naszej firmy znajdującej się w Pruszkowie.

Jakie rodzaje odpadów można umieścić w kontenerze?

Specjalizujemy się w odbiorze odpadów metalowych, ponieważ zajmujemy się również ich recyklingiem. Dlatego niezależnie czy masz odpady stalowe, aluminiowe, z miedzi, czy makulaturę – tym możemy się zająć.

Jakie są wymiary naszych kontenerów?

Nasze kontenery mają różne szerokości, długości i wysokości. Najmniejszy ma 1,6 m wysokości, 2,3 m szerokości i 3,85 m długości, a największy 2,66 m wysokości, 2,44 m szerokości i 6,56 m długości.

Jakie są wymiary oraz charakterystyka samochodów dostarczających kontenery?

Podstawianie kontenerów odbywa się za pomocą ciężarówek HDS. Są to samochody z dźwigiem do transportowania, zdejmowania, pakowania odpadów i zakładania kontenera na pakę ciężarówki.

Porozmawiajmy o współpracy