ul. 3 Maja 159, 05-800 Pruszków

Skup alternatorów samochodowych

Skup alternatorów – Aktualne cenyFirma Green Recycling oferuje atrakcyjne ceny za używane alternatory. Sprawdź aktualną stawkę za alternatory tutaj: Skup złomu – Cennik

Uszkodzone alternatory samochodowe – Kiedy możesz je odsprzedać?Gdy silnik auta nie działa właściwie, jedną z przyczyn sytuacji może być awaria alternatora. Kiedy sprzedaż alternator na skupie złomu? Tutaj odpowiedź jest prosta. Wtedy gdy nie nadaje się do użytku.

Prowadzisz serwis samochodowy i uzbierało Ci się trochę zepsutych części samochodowych? Zapraszamy do skupu złomu Green Recycling, gdzie odkupimy od Ciebie złom i to nie tylko samochodowy.


Skup używanych alternatorów i rozrusznikówŚrednia waga alternatora to ok. 5 kg. Gdy prowadzisz warsztat na magazynie, mogą leżeć ich dziesiątki. Prosta kalkulacja pozwoli Ci obliczyć, że na takiej stercie złomu można nieźle zarobić. Ile dokładnie? Skontaktuj się z naszą obsługą telefonicznie, by poznać aktualną cenę.

Skup i recykling złomu stalowego i metali kolorowych – Oferta

Skupujemy nie tylko alternatory. Chętnie odkupimy od Ciebie również kable miedziane z wiązek elektrycznych aut, aluminium, stal, żeliwo i wiele innych. Kliknij w link i sprawdź aktualne stawki za odpady metalowe: Skup złomu

Współpraca bez
ukrytych kosztów i formalności

Zachęcamy do kontaktu z nami, oferujemy szybkie realizacje zamówień i wykonanie zadania przywozu i odbioru złomu w kontenerach na najwyższym poziomie.


biuro@skup-zlomu.waw.pl

tel. +48 791 663 888

ul. 3 Maja 159, 05-800
Pruszków, woj. Mazowieckie

Pozbądź się złomu, oddaj go nam!

W Twoim domu lub ogrodzie leży nie potrzebny Ci złom i chcesz się go pozbyć, a nie wiesz co z nim zrobić?

Porozmawiajmy o współpracy