ul. 3 Maja 159, 05-800 Pruszków

5 powodów, dla których warto zniszczyć dokumenty w Green Recycling

Data publikacji: 14 sierpnia 2017

5 powodów, dla których warto zniszczyć dokumenty w Green Recycling
5 powodów, dla których warto zniszczyć dokumenty w Green Recycling

Tak się składa, że możliwość kradzieży danych nigdy nie była większa. Zaś straty wynikające z konsekwencji prawnych oraz nadszarpniętej reputacji są groźne dla każdej firmy i działalności usługowej. Z nami zmniejszysz ryzyko bardzo kosztownych szkód przez skorzystanie z usługi bezpiecznego niszczenia dokumentów. Green Recycling pomoże Ci także w tym obszarze! Pamiętaj, że wyrzucone do śmieci notatki, wydruki albo rachunki to brak profesjonalizmu i łamanie prawa.

1. Zmniejszysz ryzyko naruszenia bezpieczeństwa

Twoi pracownicy w biurze wciąż drukują mejle i dokumenty biurowe, notatki lub umowy do podpisania, a potem w większości przypadków wszystkie te dokumenty wyrzucane są do kosza.

2. Zabezpieczysz się przed kradzieżą danych osobowych

Bezpieczne niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe skutecznie minimalizuje ryzyko przypadkowego dostania się danych w niepowołane ręce.

3. Podniesiesz poziom ochrony prywatności

Większość naruszeń danych poniesionych przez firmy i organizacje jest wynikiem błędu ludzkiego. Przez wdrożenie wszystkich zasad bezpiecznego niszczenia dokumentów poufnych zmniejszy się ryzyko utraty danych.

4. Poprawisz zgodność z prawem

Wszystkie firmy i organizacje muszą działać zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997. Nasza usługa niszczenia dokumentów zapewnia zgodność z ustawą i całkowity spokój o bezpieczeństwo danych.

5. Ochronisz środowisko naturalne

Niszczenie dokumentów zwiększa pozytywny wpływ Twojej firmy na środowisko ponieważ wszystkie ścinki powstałe w wyniku procesu niszczenia poddawane są recyclingowi i ponownej produkcji papieru. Skup złomu Green Recycling poddaje recyclingowi wiele ton dokumentów każdego roku! A ta ekologiczna zaleta procesu niszczenia dokumentów cieszy nas najbardziej!

 

Porozmawiajmy o współpracy